Srpen 2009


Lindsay v Roseark - 26.srpna 2009

29. srpna 2009 v 16:38 Lindsay Lohan
Lindsay v podivném hippie outfitu byla nakupovat v klenotnictví...

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary na letišti LAX - 27.srpna 2009

29. srpna 2009 v 16:36 Hilary Duff
Hilary tráví zase čas s Lolou:) Fotky z letiště LAX

Klikněte pro zobrazení původního obrázku










Lindsay v klenotnictví - 24.srpna 2009

27. srpna 2009 v 13:10 Lindsay Lohan
Lindsay byla nakupovat v klenotnictví..den předtím u ní doma byla policie:-O

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku



Hilary šla na koncert Britney - 24.srpna 2009

27. srpna 2009 v 13:06 Hilary Duff
Hilary je fanynkou Britney Spears a tak si nemohla nechat ujít její koncert..

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Jak si vede dál Princ Dvojí Krve?!

25. srpna 2009 v 20:20 Ze světa(aktuality,drby,zajímavosti)
Ani tentokrát nesmí chybět kratičké info o tom, jak si Princ dvojí krve vede v kinech. Takže v USA si během víkednu připsal dalších 3,4 milionů dolarů a zastavil se na sumě 290,2 mil. dolarů. Padne tří set milionová hranice?
Ve zbytku světa pak Princ za celý týden vydělal cca 17,8 mil. dolarů a zaokrouhlil tak své počínání na 595,8 mil. dolarů. Dohromady to pak dělá 886,0 mil. dolarů a během příštího víkendu by mohla padnout hranice 900 milionů.

A ještě čísla z Česka. Víkendová návštěvnost: 17 132 diváků. Celkem tak Prince u nás vidělo 564 590 diváků.
►Pokračování v celém článku

Daniel & Tom na BBC 5 Radio Live (23.8 2009)→ nové fotky!

25. srpna 2009 v 20:18 Celebrity...
►V pokračování článku máte několik nových fotek Dana & Toma.

Hra tvůrců s fanoušky: Kdo objevil pátý viteál již v Princi?

25. srpna 2009 v 19:45 Ze světa(aktuality,drby,zajímavosti)
Tenhle článek jsem chtěla napsat už hodně dlouho, jenže dosud nebyl čas a nebo chuť. Nyní mám oboje a proto se můžeme blíže pustit do toho, co nám nenápadně připravili tvůrci šestého filmu. Jak jsem psal ve své recenzi na Prince Dvojí Krve - režisér David Yates vyniká v detailech. Do filmu pro fanoušky přichystal několik malých překvapení, například při logu studia WarnerBros smrtijedka Bellatrix vesele vykřikuje z pátého filmu, že zabila Siriuse Blacka a nebo v obchůdku Freda a George Weasleyových je jakýsi předmět, který opakuje hlášku Umbridgeové rovněž z pětky (tedy z Yatesovýh filmů). Režisér se ale nevrací jen do minulosti, naopak. Tentokrát do filmu propašoval předmět, který bychom měli oficiálně vidět až v sedmém filmu, dokonce až v druhé části.

Máme sedm viteálů - deník Toma Raddlea a prsten Marvolo Gaunta už byli zničeni. Nyní zbývá nalézt a zničit ještě pět viteálů. Zmijozelův medailonek, pohár Helgy z Mrzimoru, korunku Roweny z Havraspáru, hada Naginiho a ten poslední? Ti, co knihu četli jistě vědí, o koho nebo o co jde. Nečtenářům necháme překvapení až do filmu :). Deník, prsten i medailonek jsme ve filmu viděli a to právem, protože byli v příběhu několikrát zmiňováni. Určitě si to neuvědomujete, ale viděli jste i korunku Roweny z Havraspáru. A nebo taky možná neviděli, protože v Komnatě nejvyšší potřeby byl takový chaos, že si toho možná všiml jen jeden člověk ze sta. Každopádně tvůrci si s námi pohrávali ještě dříve, než jsme kino navštívili. Jak je to možné?


Přece propagační materiály. Busta, která měla na hlavě korunku Roweny z Havraspáru se objevila na dvou plakátech a na jednom wallpaperu. Úplně poprvé jsme si ji mohli všimnout na plakátu Draca Malfoye. Busta s korunkou se nalézá na levé straně plakátu u písmene "H". Najít ji po druhé už ovšem nebylo tak snadné. Na společném plakátu Harryho a Ginny se busta s korunkou nalézá na pravé straně u kameného, podpůrného trámu. Na po třetí by si busty všiml snad každý. Na wallpaperu s Bellatrix Lestrangeovou a Fenrirem Šedohřbetem je busta s korunkou po levé straně ihned za Bellatrix.


Musím uznat, že já sám jsem si busty ve filmu nevšiml, a to jsem šestý díl viděl už třikrát a pokaždé, když se odehrávala nějaká scéna v Komnatě nejvyšší potřeby jsem všemožně po bustě s korunkou pátral, ale marně. Zcela jistě tam někde bude, ale většina si jí všimne až na DVD a nebo taky vůbec ne. Každopádně na hru tvůrců jsem skočil a hledání ztracené korunky mě vždycky bavilo. A je to vlastně tak trochu i vrušující (pro fanoušky). Najít nějaký předmět, který svou velkou roli sehraje až v dalším filmu, dříve, než bylo nutno...:).

To ale není všechno. Před nedávnem na internet unikla fotka z připravovaného dokumentu k Princi, který se s největší pravděpodobností objeví na bonusovém DVD. Za Stuartem Craigem totiž můžeme najít spoustu náčrtů a kreseb, jak mají vypadat různé předměty ve filmu. Bystrému oku ale neunikne, že se na stěně nalézají také ona korunka Roweny z Havraspáru a také pohár Helgy z Mrzimoru (který je až nápadně podobný Ohnivému poháru ze čtyřky).


Tak co na tohle všechno říkáte Vy? :)

zdroj:http://reducto.blog.cz/