Únor 2009Z A C • O U T • A T • H U G O ' S

27. února 2009 v 20:45 Zac Efron
Objevily se nové candid z 24.Února kdy byl Zac na večeři. Ovšem nebyl se svou přítelkyní Vanessou Hudgens ale se svou kamarádkou Danielle Panabaker! Možná Vám něco říká její příijmení protože její sestra - Kay Panabaker hrála v seriálu Summerland společně se Zacem :) Ježiš doufám že zas někoho nenapadne že s ní chodí a Vanessu podvádí nebo tak něco..jsou pouze kamarádi a Danielle údajně chodí se zpěvákem Jesse McCartneym...který mimochodem hrál v seriálu také.
článek obsahuje 11 fotek


Lady Gaga in Paris (24.2.)

27. února 2009 v 20:40 Celebrity...
Tak tohle je už trochu moc, nemyslíte??? Na jednu stranu, je skvlěle originální a sladěná samotné to oblečení je vrchol nevkusu.


Ashley Tisdale at Sharkey's (26.2.)

27. února 2009 v 20:35 Ashley Tisdale
ClicK na Celý článek


I N T E R V I E W • W I T H • Z A C

18. února 2009 v 22:16 Zac Efron

O: Zacu, svět Vám leži u nohou. Máte nějakou radu pro lidi, kteří chtějí jít ve Vašich stopách?
Z: Jedna věc, kterou bych rád řekl že každý kdo uvažuje o herectví to musí mít rád. Já to dělám z radosti a né kvůli slávě. Na co sláva když by jste neměli rádi to co děláte?

O: Máte stále rád herectví?
Z: Děláte si srandu? Samozřejmě že mám! Za nic na světě bych to nevyměnil, i když sláva je velká část která jde špatně skloubit s časem. Nedokážu říct že slva je to nejlepší na herectví. Muzikál ze Střední je to, za co jsem dnes velice vděčný - ale sláva není tak zábavná...

O: Je těžké se uvolnit když všude kam chodíte jsou s Vámi paparazzi?
Z: Mám-li být upřímný. Paparazzi nezvládám. Jsou všude. Jeden z nich byl dokonce před mím domem aby získal mou fotku z druhého dne. Bylo to vážně šílený! Jednou jsem byl zavěšený vzadu na autu které jelo pomalu na silnici. Oni si myslí že jsou chytří..ale nejsou!

O: Chtěl by jste se dostat daleko od paparazzi?
Z: Určutě bych rád měl tak rok od všeho klid a cestoval bez dohledu. Nemusel bych ani bydlet v nóbl hotelech klidně bych byl kdekoliv. Možná bych si mohl oholit hlavu aby mě nikdo nepoznal. Ha Ha! Né to jsem neřekl (smích)

O: A co plány do budoucna?
Z. Byl jsem přijat na filmovou školu USC, což je něco co bych dělal rád a taky věřím že to je něco co tu bude vždy pro mě. Právě teď jsem součástí něčeho, co by mohlo být zítra pryč, a tak budu sledovat jak se to bude vyvýjet. Také učenní je na mém každodenním plánku...ale mám to rád.

O: Učíte se hodně na filmové scény?
Z: Určitě. Nedávno jsem natočil nezávislý film s režisérem Richardem Linklatrem kde jsem teprve poznal zatížení. Bylo to velice vzrušující a také úplně jiné než u Muzikálu ze Střední. Měl jsem ve filmu hodně scén ale nikdy sem tam nemusel zpívat a ani tančit v tom to bylo hodně odlišné. Byla to velice vzdělávací zkušenost,