Prosinec 2008

Jedeme na hory

27. prosince 2008 v 11:48 °•Můj Pokojíček
Ahojík SB:-*!!
Dnes jsem sem hodila pár článků protože jedeme na takový výlet a potom na hory:) vrátím se nějak tak na silvestra tak to určo vydržíte...Pac a pusku a krásný štastný nový rok 2009 :*

Zima v New Yorku

27. prosince 2008 v 11:33 Trendy
Vzpomínáte, jak se tady jednou vypukla debata o tom, jak jestli by Cintia Dicker mohla v listopadu nosit tričko a kraťasy? Nakonec se to nějak vysvětlilo. Jak je ale v New Yorku teď? To můžete posoudit podle oblečení, které Newyorčanky nosí. Vesměs jde o černé elegantní kabáty.

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket


Z A C • Y O U • A R E • T H E • B E S T • F A N • I N • T H E • W O R L D

27. prosince 2008 v 11:20 Zac Efron
Zac dostal na jeho 21. narozeniny fanknihu, ve které byly dopisy, básničky, fotografie, kresby, no prostě vše, co pro Zaca vyrobili fanoušci. Zac jim zanechal vzkaz: "Mám neuvěřitelnou radost a moc vám za vše děkuju. Mě i mojí rodinu všechny zprávy potěšily. Chci vám všem popřát veselé Vánoce v šťastné svátky!
PS: Jste a navždy budete ti nejlepší fanoušci na světě....
zdroj:best-trio.blog.cz

Taylor Momsen - Cosmo Girl Prom (January 2009)

27. prosince 2008 v 11:16 Celebrity...
Úžasné fotky!
ClicK na Celý článek

Ashlee a Pete ukázali Bronxe..

27. prosince 2008 v 11:14 Celebrity...
Kromě pohody,radosti a ocitnutí se ve společnosti,kterou máme rádi,se Vánoce vyznačují i dárky.Lidé si dávají to,co si druzí přejí a v celebritami obletovaném Hollywoodu tomu nebylo jinak.Slavné hvězdy si dávaly pod stromeček různé dárky..avšak Ashlee Simpson a Pete Wentz,darovali jeden jediný,společný dárek pro každého-první obrázek jejich syna Bronxe Mowgliho.

Pete na svých oficiálních stránkách Friendsorenemies.com zveřejnil tuto krásnou fotku spolu s komentářem "Pro všechny naše přátelé".Dále byl k obrázku přiložen i tento krátky text: "Rozhodli jsme se s Vámi podělit o ten nejlepší dárek,který jsme kdy mohli dostat: Bronx Mowgli Wentz."
Chlapeček se narodil 20.listopadu a jak sama Ashlee prozradila,díky němu se její život změnil od základu. "Díky němu,prožívám každý den s úsměvěm."
zdroj:anetnelly.blog.cz

Roberto Cavalli runway spring 2009

27. prosince 2008 v 11:13 Modní přehlídky
Smyslnost, sexy styl, extravagance. V 70. letech přinesla značka Roberto Cavalli doslova revoluci do módního průmyslu. Roberto Cavali dnes vytváří šatníky těch nejnáročnějších celebrit a určuje osobitý styl každého, kdo chce být výjimečný. Roberto Cavalli - návrhář, umělec a muž mnoha nápadů, který si svůj stabilní úspěch tvrdě vybojoval. Už do kolébky mu bylo vloženo vrozené umělecké nadání, které rozhodlo o jeho budoucnosti. Když se totiž v listopadu 1940 narodil, přivítala ho rodina s opravdu výjimečným citem pro umění. Dědečkovy obrazy se dodnes vystavují ve známé florentské Uffizi Galerii a matka uplatňovala své vlohy jako krejčí. Mladý Roberto se díky tvořivému prostředí rozhodl pro studium umění na Akademii umění a okamžitě začal vynikat v aplikaci malby na textil. První kreace květinových motivů a malování portrétů spolužaček na trička byly pouhou předzvěstí toho, co následovalo. Roberto Cavalli přinesl něco absolutně originálního. Začal experimentovat s tiskem a malbami na kůži a to tady ještě nebylo. Italský Vogue mu pro jeho originální výtvory poskytl zasloužený prostor a Roberto Cavalli si svůj revoluční způsob tisku na kůži nechal patentovat. Jeho prvními klienty se staly módní domy Hermes a Pierre Cardin .Kromě oděvů navrhuje Roberto Cavalli i šperky, kabelky a parfémy. V naší nabídce najdete Roberto Cavalli Woman, Man, Roberto Cavalli Just Cavalli for Her and for Him, Roberto Cavalli Just Cavalli Pink, Roberto Cavalli Just Cavalli Blue, Roberto Cavalli Man In Black, pro ženy Roberto Cavalli Oro a Roberto Cavalli Serpentine.Klik na celý článek

Blumarine runway spring 2009.

27. prosince 2008 v 11:10 Modní přehlídky
I v této přehlídce převládá mnoho barev od černé až po pastelové barvy,jako je modrá,růžová nebo zelená.Ukázaly se zde i modely s hravými šperky přímo na oblečení a výsledek je pozoruhodný.Nejvíce se mi však líbí šaty,ty jsou přímo kouzelné.Princeznovské bílé,co má na sobě Natasha Poly jsou opravdu nádherné a dokonalé.Blumarine se opět předvedla s věškerou svojí nádhernou a přepychem.Jednoduše PERFEKTNÍ kolekce..co říkáte?Klik na celý článek

Vlaštovky

27. prosince 2008 v 11:08 Pictíky

Rolničky

27. prosince 2008 v 11:07 Pictíky
Počet fotiek:05

Veverky

27. prosince 2008 v 11:06 Pictíky


Lopatky

27. prosince 2008 v 11:03 Pictíky

Kaštany

27. prosince 2008 v 11:01 Pictíky

HUbněte s Rýží

26. prosince 2008 v 16:25 Jak zhubnout?
Pomůže vám spálit tuky.
Hubnutí se vám bude lépe dařit, když do svého jídelníčku zařadíte více rýže. Navíc s příjemným vedlejším efektem: budete mít dostatek energie a budete se cítit dobře.

Jak na to?

Rýže obsahuje spoustu uhlohydrátů, které vás zasytí. Díky tomu si udržíte vyrovnanou hladinu cukru v krvi a nebudete mít chuť na sladké. Zároveň budete mít dostatek energie na cvičení.

Hnědá rýže lepší než bílá


Naturální rýže, která není zbavená vlákniny je zdravá pro správné trávení. Chutná po oříšcích. Hnědá rýže si uchovává důležité minerální látky.

Bílá rýže je zbavená slupky, a proto je i ochuzená o všechny látky, které zůstávají v naturální hnědé rýži. Na druhou stranu je rychleji vařená.

Trápí vás nespavost?

26. prosince 2008 v 16:20 Tvoje dušička

Noční můra jménem nespavost

nespavost
Většina z nás se po celodenní únavě nemůže dočkat, až večer ulehne do peřin a ponoří se do vydatného spánku. Jeho příznivý vliv na tělo i duši je nezpochybnitelný. Právě proto je nespavost pro mnoho lidí noční můrou představující nekonečné zírání do stropu a převalování se na polštáři s hlavou plnou nezastavitelných myšlenek.

Vy a pitný režim

26. prosince 2008 v 16:14 Super tipy
Obyčejná voda - ta je ze všeho nejlepší. Nejrychleji a nejlépe se vstřebává, tělu je vlastní. Komu voda nechutná, může si jí zpříjemnit citronem, lístkem máty nebo meduňkou, hnědý cukr (nerafinovaný) a v nejhorším případě odpustíme trochu sladkého ovocného sirupu A když jdeme cvičit a nemáme pokrytou potřebu sacharidů, dáme si do vody instatní iontový nápoj.
Bublinková voda - kysličník uhličitý není pro tělo úplně to nejlepší. Voda, která je jím obohacená, se vstřebává složitěji a může působit i na vznik celulitidy. Pokud jinou než bublinkovou vodu prostě nemůžete, dobře, nedá s nic dělat, ale pokud si můžete vybrat, volte rozhodně nesycenou variantu.
Slazené vody bez cukru - tímto způsobem ošálíte sice kalorický příjem, protože umělá sladidla ale se sladidly umělými, které přinášejí negativa už tím, že nejsou přírodní a tím pádem tělu vlastní. Takže z mého pohledu to také není úplně dobrá varianta.
Minerálka - příjemná varianta, kterou rozhodně můžeme náš pitný režim obohatit. Není ale dobré pít celý život jen jeden druh minerálky a stejně tak není dobré vypít litr a půl minerálky denně.Velký obsah solí v těchto nápojích je v kontrolované míře blahodárný, aloe v nezřízené mře špatný pro naše ledviny.
Čaje - do pitného režimu se počítají pouze ovocné, zelené a bylinkové čaje, které můžu jenom doporučit. Doplníte nejen tekutiny, ale i vitamíny a další potřebné látky důležité například i pro vaše hubnutí (platí zejména pro zelený čaj). Černý čaj stejně jako káva odvodňuje, proto se do pitného režimu nepočítá.
Káva - je pražená a tudíž vlastně zdraví škodlivá. Když ale vypijeme jednu dvě kávy s mlékem za den, nemusíme se bát žádné katastrofy. Káva je nebezpečná v nadměrném množství a pokud se pije příliš silná, v malém množství vody a neředěná mlékem.Káva rozhodně není žádný pitný režim, naopak je potřeba zapít kávu sklenkou vody, protože organismus odvodňuje..
Cola, limonády - více než tekutiny v tomto případě přijímáte obrovské množství cukru. Light verze obsahují zase nezdravá umělá sladidla a nejrůznější verze coly navíc i návykový kofein. Stejně jako u kávy i v tomto případě platí, že nic se nemá přehánět a nic se nemá odříkat. Takže dejte si colu, pokud ji máte rádi, ale rozhodně ji nepočítejte do pitného režimu a pamatujte, že energii, kterou jste tak získali, byste rozhodně měli jít vyběhat..
Ovocné džusy - o tom, že džusy jsou zdravé, se nebudeme rozhodně přít. Zvláště pokud jde o neslazené, stoprocentní a přírodní šťávy, je jejich blahodárný účinek a doplnění vitamínů a minerálů, neoddiskutovatelné. Ovšem pozor, dvojka stoprocentního džusu, to není ani tak pitný režim, jako dobrá a vydatná svačina. Doplníte kalorie, sacharidy a energii tak, že nemusíte mít do příštího jídla hlad. A nezapomínejte džusy ředit, ať máte taky příjem tekutin. Pro ledviny není dobré, když mají zpracovat hodně kyselin, takže jim i ostatní orgánům poskytněte trochu vody, ať nedostávají takovou nálož.
Mléko - vlastně dost podobný případ jako ovocné džusy. Sklenice mléka, kakaa nebo mléčného koktejlu je totiž docela prima vydatná svačina nebo snídaně. S tím rozdílem, že u džusů přijímám do těla ze tří skupin živin zejména sacharidy, a u mléka a mléčných nápojů jsou to hlavně bílkoviny. Ale každopádně určitě nepočítejte vypité mléko do svého pitného režimu, ale spíše si ho zapište do jídelníčku.
Alkohol - nejrozšířenějším českým alkoholem je rozhodně pivo, které budou asi mnozí opěvovat pro jeho obsah vitamínu B, který je samozřejmě super. Pivo samozřejmě propláchne i ledviny, ale kdybychom vypili stejné množství vody jako když si v hospodě dáme tři pivka, pročistíme si močové cesty stejně tak. Pivo je kaloricky velmi náročné, takže pozor, nepočítá se do pitného režimu, ale berte ho jako jedno jídlo. Tvrdý alkohol se pokuste pokud možno úplně vynechat, protože je stejně jako pivo vysoce kalorický a nepřináší tělu nic pozitivního. Vinný střik je báječný kompromis, kdy si dáváte alkohol, ale doplňujete zároveň i vodu.

Zamlsejme si

26. prosince 2008 v 16:14 Super tipy
Sezonního ovoce, které má právě nyní tu nejlepší chuť. A navíc skvěle zapadá do vašeho hubnoucího plánu. Proč? Protože si ovoce musíte sami najít. kde? Přece v lese! Blahodárné čerstvé vitaminy totiž najdete ve volné přírodě a ještě přitom spálíte pár kalorií.
Sezona lesního ovoce, jako jsou maliny, borůvky či ostružiny, je krátká, trvá přibližně tři čtyři měsíce. Ale stojí za to se do lesa na sběr drobných plodů vydat. Báječně chutnají a mají přímo zázračné účinky na zdraví. Říká se jim bobuloviny a patří mezi ně jahody, maliny, ostružiny, borůvky, angrešt. Zatímco v češtině mají tyto drobné plody odlišné názvy, v angličtině mají společný základ - berry (jahody - strawberry, maliny - raspberry, borůvky - blueberry, kříženec mezi ostružinami a malinami - loganberry).

OSTRUŽINY

Tmavě fialové až černé, velmi šťavnaté a jemně nasládlé plody jsou výtečnou zásobárnou vitaminů. Ve volné přírodě obvykle dozrávají koncem srpna až začátkem září. Planě rostoucí ostružiny patří k těm druhům ovoce, které mají mimořádně vysoký obsah vitaminu C. Obsahují i provitamin A, vitaminy skupiny B, vitaminy E a K, třísloviny, pektin, draslík, fosfor, vápník, hořčík, železo a také vlákninu. Kvůli své bohaté vitaminové výbavě mají ostružiny pozitivní vliv na lidský organismus.
Přispívají k posílení imunity, snižují únavu i krevní tlak, povzbuzují činnost žláz, dokážou vázat měď a tím snižují nervozitu a stres, chrání organismus před poškozením volnými radikály, působí protizánětlivě a jsou cenným prostředkem proti zácpě. Ostružinová šťáva je považována za jeden z nejlepších povzbuzujících elixírů, který dodá unavenému tělu sílu a potřebnou energii. Je doporučována lidem se zvětšenou štítnou žlázou. Kromě plodů se z ostružiníku dají zužitkovat i listy. Ty obsahují cenné éterické silice, třísloviny a organické kyseliny. Čaj ze sušených listů ostružiníku se uplatní při kašli i nachlazení a hodí se také jako prevence proti zánětům ústní dutiny. Ostružiny sice mají v kuchyni všestranné využití, ale čerstvé dlouho nevydrží, a je třeba je rychle zkonzumovat, případně zamrazit a pochutnat si na nich v zimě.
plody

MALINY

K létu patří i maliny - křehké, červené souplodí s drobnými zrníčky a sladkou chutí. Najdete v nich železo, měď, draslík, zinek, mangan, fosfor, vápník a hořčík, nechybí jim ani vitaminy B, C a kyselina listová. Maliny působí proti horečce i proti nachlazení, napomáhají snižovat vysoký krevní tlak, přispívají k odbourávání vysokého cholesterolu a snižují chudokrevnost.
I když nejběžnější jsou maliny červené, setkat se můžete i s malinami žlutými a černými. Sušené listy maliníku se musejí uchovávat v uzavřené tmavé nádobě (sušené listy by si měly zachovat svou barvu jako v době sběru) a hodí se k přípravě kloktadla při zánětech dutiny ústní.

Zhubněte v postýlce

26. prosince 2008 v 16:08 Jak zhubnout?

Dnes si rozšíříme naši obsáhlou sbírku tipů jak zhubnout něčím poněkud příjemnějším. Hubnutí a sex. Dvě slova, která zdánlivě nemají mnoho společného, spolu překvapivě velmi souvisí. Při společných hrátkách s partnerem se totiž kalorie spalují jako o závod! Ať už si jen v posteli lehce užíváte či řádíte jako splašený kůň, tak hubnete. Erotické hrátky jsou prostě přítelem úbytků na váze. Není tedy nadto držet sexuální dietu - užívat si milostné hry a dělat něco užitečného. Hubnout se dá i příjemně, nemyslíte? Tak do toho!

Podle webových stránek britského národního zdravotního systému prý "sexobic" pomáhá při předcházení infarktů a prodlužuje lidem život. Endorfiny, které jsou do těla vypuštěny během orgasmu, stimulují imunitní systém, pomáhají i při prevenci různých forem rakoviny a dokonce i zpomalují stárnutí pleti.
"Je dobře, že národní zdravotní služba propaguje sexuální pohodu. Je ale nutné dodat, že sice existují vědecké důkazy o tom, že sex napomáhá duševní pohodě, ale tvrdit, že snižuje riziko infarktu a rakoviny - to už zachází trochu moc daleko," řekla doktorka Melissa Sayerová reportérům listu Guardian. Autoři vládních rad se ale brání a tvrdí, že obsah článku se "zakládá na vědeckých poznatcích" a není jen tak pro legraci.

Při sexu spálíte až 300 kalorií za hodinu

Mezi další argumenty, které mají Brity přesvědčit, že by se sexu měli věnovat, patří i následující: "Při sexu zapojíte všechny skupiny svalů, zvýší se váš tep a činnost plic, a v důsledku toho spálíte až 300 kalorií za hodinu."
Vládní zdravotníci tvrdí, že díky pravidelnému sexu budete vypadat mladší a v lepší kondici a zvýšená produkce endorfinů způsobí, že "vaše vlasy se budou více lesknout a pleť bude hladší." Zvýšené hladiny estrogenu a testosteronu udržuje kosti i svaly v pořádku. "Budete si připadat skvěle navrch i vevnitř." To je opravdu doporučení takřka neodolatelné.
Ilustrační foto

Jak hubnou asiatky?

26. prosince 2008 v 16:06 Ze světa(aktuality,drby,zajímavosti)
DRASTICKY! Naloží se do "ohnivé" lázně... Chystáte se na olympiádu do Číny, nebo jedete na dovolenou do Thajska či do Indonésie? Vězte, že krása tamních dívek její "nositelky" občas také něco stojí.
V Asii se pustili do hledání "nejjistějšího" ale hlavně nejoriginálnějšího způsobu, jak zhubnout. A povedlo se. Našli jeden vskutku zaručeně účinný, který těla dívek zbaví přebytečného tuku.
Poněkud drastická metoda je vcelku jednoduchá. Stačí se na několik minut naložit do "ohně" a hned si můžete třeba z pasu nebo boků odečíst hezkých pár centimetrů! Nebo deset kilo za dva týdny...
Metoda spočívá v potírání problematických partií bylinkami a následném alkoholovém zábalu. Speciální kombinace "pálivých" bylin, včetně žen šenu se vmasíruje do kůže a následuje zábal do vlhkého ručníku namočeného v alkoholu. Pak se ale absolvent kúry cítí několik minut jako v plamenech.
První lázně s touto terapií se objevily v Hong Kongu před dvěma lety a od té doby se metoda šíří Asií jako lavina.
Podstoupila byste drastickou kúru s rychlým účinkem, nebo dáváte přednost omezení konzumace potravy a zdravému pohybu?

Dietní vánoční jídelníček...

26. prosince 2008 v 16:04 Jak zhubnout?

Photobucket Photobucket Photobucket

Dietní bramborový salát

1 bílý jogurt, 1
kg brambor, 2 lžičky hořčice, 3 lžíce light majonézy, mrkev, hrášek, zavařené okurky, kukuřice, cibule, sůl, pepř

Jak budeme postupovat

Brambory omyjeme, vložíme do hrnce s horkou vodou a vaříme ve slupce. Jakmile budou uvařené, necháme je vychladnout a oloupeme je. Brambory spolu se zeleninou nakrájíme na kostičky a smícháme s hráškem a kukuřicí. Přidáme majonézu, bílý jogurt a dochutíme dle chuti solí a pepřem.

Vánoční cukroví - nepečené dietní burizónové hrudky

100 ml oleje, 200 ml ječmenného sladu, rozinky, oříšky, mandle, slunečnicová semínka, dýňová semínka, 3-4 balíčky bílých burizonů

Jak budeme postupovat

Rozehřejeme si olej a přidáme do něj ječmenný slad. Za stálého míchání necháme zpěnit, poté odstavíme z plamene. Ihned vmícháme semínka a burizony tak, aby bylo vše dobře obaleno sladem. Na olejem vymazaný plech
naneseme tuto směs a urovnáme, poté zatížíme například prkénkem. Po vychladnutí krájíme na kostky a nebo vykrajujeme různé tvary formičkami na cukroví.

Vánoční kapr s kysaným zelím

4 porce kapra, 100 g šalotky, 2 pomeranče, 1 1/2 lžíce másla, 600 g kysaného zelí, 250 ml pomerančové šťávy, 4 kuličky nového koření, sůl, pepř, cukr

Jak budeme postupovat

Cibule nakrájené na čtvrtky necháme na másle v širokém kastrolu zesklovatět. Přidáme zelí, pomerančovou šťávu a nové koření. Osolíme, opepříme a podle chuti osladíme. Přikryté zvolna dusíme zhruba 45 minut. Přimícháme kousky pomerančů. Nakonec přidáme naporcovaného kapra, kterého omyjeme, osušíme a rozložíme na zelí. Přikryté dusíme dalších 15 minut.