Listopad 2008

Lindsay Lohan: Pařba v Echo clubu.

30. listopadu 2008 v 20:04 Lindsay Lohan
Skandálová herečka Lindsay Lohan se rozhodla pořádně oslavit příjezd své přítelkyně Samanthy Ronson.Dlouhá nákupní horečka v Beverly Hills se zřejmě na jejím tučném kontě snad moc neprojeví,i když,nikdo neví,kolik si Lindsay v posledních měsících vydělává.I když by se dalo říci,že "černá mamba" se snad už nikdy neprojde "růžovým sadem",snad jedině,kdyby se znovu narodila a všechny skandály by zmizely.Mínusem by ale bylo,kdyby zmizely i všechny miliony,které si herečka nastřádala díky filmografii,diskografii...Nejspíš by to ale nebyla ta samá Lindsay Lohan,takže jí budeme milovat takovou,jaká je,i když,já osobně jsem jí nemilovala nikdy,ale to je věc názoru...
zdroj:anetnelly.blog.cz

Victoria Beckham: Heathrow letiště!

30. listopadu 2008 v 20:03 Vicktoria Beckham
Sladit oblečení Victorii Beckham vždycky šlo.Ať už to byly šaty a lodičkami,brýle s kabátkem..vše na co si jen vzpomenete.Zatímco někteří její styl obdivují,čím dál častěji je tahle matka 3 dětí kritizována za svoji vyhublou postavu.Média jsou přeplněna nesouhlasem pro zveřejňování fotek této bývalé zpěvačky skupiny Spice Girls,která se dočkala jak rychlého začátku,tak rychlého konce.

Nedávno se Victoria spolu s dětmi a bodyguardem objevila na známem letišti Heathrow,kde se to stejně jako na LAX letišti nebo JFK,celebritami jen a jen hemží.Nejnovější tvář značky Armani si na sebe oblékla slušivý kabát,který je podle mě opravdu pěkný.Zkombinovala ho s čevenou kabelkou a též červenými lodičkami.Na pohled opravdu hezký outfit,ale jediné na co se raději nedívám jsou vlasy.Přijde mi,že ji dělají zbytečeně starší a chvilkama mi to přijde,jako by na té hlavně neměla nic....Takže co se týče mě,jsem favoritem Victorii dlouhovlásky :-).
zdroj:anetnelly.blog.cz


V A N E S S A • S H O P P I N G • S T E L L A

29. listopadu 2008 v 13:59 Vannesa Hudgens
Vanesska byla nakupovat se svou mladší sestrou Stellou, která před nedávnem oslavila své čtrnácté narozeniny.
článek obsahuje 9 fotek
Victoria Beckham: Útoky na její postavu!

29. listopadu 2008 v 13:49 Vicktoria Beckham

Bývalá členka skupiny Spice Girls si nenechá jen tak něco líbit. Zvláště pak jde-li o útok na její super štíhlou postavu, na které si velice zakládá.
Je všeobecně známo, že kvůli Victorii Beckham se ve světě módy zavedla konfekční velikost dvojitá nula, která odpovídá velikosti zhruba sedmiletého chlapce. Od té doby se do vysněné velikosti, která je o půlku menší než běžně prodávaná velikost 34/36, snaží zhubnout stovky dívek z celého světa.

Victorii, která tvrdí, že ideální velikosti dosáhla díky pravidelnému pohybu a přísnému režimu stravování, rozzuřilo, když si o sobě přečetla ve společenském magazínu Now, že je štíhlá díky polykání prášků na hubnutí. Kvůli nebezpečnému dopadu na její dobré jméno i fanynky, které věrně následují jejího příkladu, se magazín rozhodla žalovat.

Jak tisku uvedla její mluvčí Jo Milloy, Victoria je pomlouvačným článkem navýsost uražena. "Obvinění, že Victoria bere prášky na hubnutí je nebezpečné, pomlouvačné a nestydaté. Protože Victoria bere svou pozici jako následovnici mnoha dívek vážně, podala na magazín trestní oznámení za nactiutrhačství," uvedla mluvčí s tím, že celý článek je slátanina včetně toho, že jí dotyčné prášky vozí do Ameriky její sestra Louise.
zdroj:anetnelly.blog.cz

Paris Hilton: V Beverly Hills!

29. listopadu 2008 v 13:47 Paris Hilton
I po nadále čerstvém rozchodu Paris nelení a občas vyrazí ven.Tentorkát si blonďatá zpěvačka a modelka vyrazila do Beverly Hills na nějaké ty "zkrášlovací" procedůry.Po zaplacení agenta si dědička zašla do solárka,"dobarvit" tón pleti.

A co se týče dne díkůvzdání,zatím to vypadá,že se bude muset Pariska pořádně připravit a večeři přichystat sama.Ovšem byla to vlastně ona,kdo tohle vše prozradil Us magazínu:" Vařit večeři budu sama a do svého domu pozvu celou naši rodinu.O tohle vše se budu starat já a bude to veliká zábava."

zdroj:anetnelly.blog.cz

Victoria Beckham: Návštěva divadla!

29. listopadu 2008 v 13:46 Vicktoria Beckham
Na důkaz toho,že je jejich přátelství opravdu silné,pozval Tom Cruise Victorii,Davida Beckhamovi a jejich syny na divadelní představení své manželky,Katie Holmes,která vystoupila ve své nejnovější divadelní hře "Všichni moji synové".Spolu s Beckhamovými a Cruisem si hereččin výkon nenechaly ujít ani děti z předchozího Tomova manželství s Nicole Kidman-Isabella a Connor.Podle zpráv,Katie předvedla skvělou show,která se posléze dočkala dlouhého a hlučného potlesku.

zdroj:anetnelly.blog.cz

US Harper's Bazaar December 2008 : Lindsay Lohan

29. listopadu 2008 v 13:45 Lindsay Lohan
zdroj:anetnelly.blog.cz

Hayden Panettiere at LAX (23.11.)

25. listopadu 2008 v 20:31 Hayden Panettiere
ClicK na Celý článek