Říjen 2008Eva Longoria: Odchod z Beso restaurace!

31. října 2008 v 17:18 Eva Longoria
Jedna z hridinek seriálu Zoufalé Manželky Gabriela,kterou hraje Eva Longoria Parker,si na obrazovce nemá problém lehnout do postele například se zahradníkem.Ve skutečnosti však na podobné úlety nemá žádný čas.Týden nabitý prací v hollywoodských studiích by jejímu sexuálnímu životu až tak nepřekážel.
Kámen úrazu je její manžel,basketbalista NBA Tony Parker,který září v drese jednoho z nejlepších týmů posledních roků,San Antonia Spurs.Ten má podobně jako jeho vyvolená plné ruce práce.

Možnost pobýt spolu v náruči se profesionálním hrdličkám scvrkává."Sex přichází do úvahy u nás doma jen o víkendu,"prozradila herečka magazínu Joy.Dalším problémem je vzdálenost.Eva natáčí v Los Angeles,zatím co Tony sídlí kvůli basketbalu v Texasu.Populární herečka ale přiznává,že se občas uleje z povinností,aby mohla co nejdříve letět za svým drahým.
zdroj:anetnelly.blog.cz

Kate Moss : TopShop X-Mas 08

31. října 2008 v 17:15 Kate Moss
Britská topmodelka přiznala, že se jí nic nehnusí tolik, jako když se na ní tlačí na tanečním parketu cizí muži. Raději proto tančí s dívkami.
Kate Moss,která je známá svým bujarým nočním životem, se nechala slyšet, že chlapi, kteří se s ní snaží tancovat jenom proto, aby se pochlubili velikostí svých genitálií a předvedli jí nějaký erotický tanec jsou naprosto nechutní. Uvolněná se proto cítí jedině tehdy, když tančí v náručí s jinou dívkou.
"Nesnáším, když se na mě lepí chlapi na parketu. Všichni si naivně myslí, že když jednou zakrouží pánví, jsou z nich Fredové Astairové, což je směšné. Většinou žádný z nich nemá špetku rytmu v těle a všechno, co umí, je trapné vrtění a osahávání," nebrala si Kate servítky v rozhovoru pro tisk s tím, že je proto mnohem zábavnější tančit s dívkou, nejlépe kamarádkou.
"Tanec s dívkou je úplně jiný. Nesnaží se vás ohmatávat ulepenýma rukama a nesnaží se vás sbalit. Navíc holky většinou umí skvěle tančit, což je jediné, co mě zajímá, když se jdu pobavit," prozradila modelka, která si do své kabelky na párty vždycky bere černou oční linku, lesk na rty, klíče, mobil a peníze.
zdroj:anetnelly.blog.cz

Angelina Jolie: Hollywood Film Festival!

31. října 2008 v 17:13 Angelina Jolie
Angelina Jolie a Brad Pitt si příští rok adoptují sedmého potomka. Dvojice je rozhodnuta přidat k šesti dětem další v lednu příštího roku.Tehdy bude totiž nejmladším dvojčátkům půl roku.

"To závisí na tom, že nemůžete začít s celým procesem dříve, než bude nejmladším dětem šest měsíců, aby člověk pochopil, jak se nová rodina usadila, a poznal, co je schopen vstřebat... Myslím, že je to docela chytré," prohlásila Angelina.
K plánované adopci se přiznala v americkém televizním pořadu Today moderátorovi Mattu Lauerovi.

"Máme tolik dětí, že je vůbec neohromuje, když k nám domů přijdou další děti," dodala Angelina k tomu, že první potomci na nové přírůstky nežárlí.
Hvězda filmu Síla srdce v polovině července porodila dvojčátka Vivienne a Knoxe. Ostatní čtyři děti jí pomáhají s péčí o miminka.

"Maddox je jako profesionální starší brácha, už si to zažil několikrát. Připravujeme je na to. Mluvíme s nimi o tom. Věděli, že to přijde, a všichni jsou v úžasném věku, kdy je to nijak neohrožuje. Jsou dost nezávislí na to, že nepotřebují pořád maminku a tatínka, a jsou si schopni hrát s ostatními dětmi. Hrají si s nimi, mění jim plínky a převlíkají je," pochvalovala si matka šesti dětí.

zdroj:anetnelly.blog.czDají se koupit krásnější vlasy v drogerii?

28. října 2008 v 15:57 Be beauty
vlasy2Stav mých vlasů po létě byl, upřímně řečeno, katastrofický. Mrzelo by mě však nechat si své pracně vypěstované kadeře rovnou ostříhat, proto jsem zkoušela jeden regenerační přípravek za druhým. Šampony, balzámy, masky, kúru - ač na ně reklamy pěly ódy, na mých vlasech jsem nepoznala žádnou zásadní změnu. Rozhodla jsem se tedy zajít pro radu ke kadeřnici.

Sortiment v drogeriích je zdánlivě rozmanitý

Máš-li přirozeně zdravé, nijak problematické vlasy, je nejpohodlnější zajít do drogerie a koupit si šampon a kondicionér, který ti bude nejvíce vyhovovat. Můžeš vybírat podle druhů určených pro různé typy vlasů, parfemace, která ti bude nejpříjemnější, i podle ceny. Pravdou však je, že přípravky v drogeriích jsou určeny pro jakýsi průměrný typ vlasů charakteristický v našich zeměpisných šířkách a pokud se potýkáš s lupy, příliš jemnými vlasy či chemlonovým "chuchvalcem" po častém barvení, foukání a žehlení, ani "drogerkový" šampon určený pro tvůj konkrétní problém tě nespasí.
Dobrá rada kadeřníka nad zlato!
S nemocnými vlasy je to podobné jako s nemocným tělem. Když tě přepadne rýma, zajdeš nejdříve do lékárny, koupíš si kapky do nosu, a když ti nijak nepomůžou, či se tvůj zdravotní stav ještě zhoršuje, je čas zajít k lékaři, aby zjistil, co za nemoc tě postihla, a předepsal ti adekvátní léčbu. Nepomáhají-li ti běžné přípravky, které můžeš koupit v každém hypermarketu, zajdi do svého oblíbeného kadeřnického salonu. Jedině zkušený odborník dovede zhodnotit stav tvých vlasů a pokožky hlavy a určit vhodnou přípravkovou řadu. Využij příležitosti a zeptej se svého kadeřníka či kadeřnice na vše, co tě zajímá a s jakými přípravky a konkrétními značkami má ty nejlepší zkušenosti.
Přípravky si pak můžeš zakoupit přímo v salonu, druhou variantou je zajít si osobně do specializované prodejny s kadeřnickými potřebami. Běžné výrobky jako šampony, balzámy, kúry a stylingové přípravky si můžeš zakoupit i bez prokázání se odbornou způsobilostí k jejich aplikaci.
hair
Kdo šetří, má za tři?
Profesionální vlasová kosmetika samozřejmě něco stojí a připlatíš si o pár korun více, než kdyby sis vybrala šampon v drogerii. Ale! Značek produkujících tyto přípravky je velká spousta, a proto máš možnost vybrat si z mnoha cenových kategorií. Kosmetika pro salony se navíc prodává ve větším balení.
Za profi šampon dáš třeba dvě stovky, ale za tuto cenu ho můžeš mít celý litr, což je množství, které nespotřebuješ hned. Běžné, nejprodávanější šampony seženeš nejčastěji v lahvičkách o 250 ml při ceně kolem sedmdesáti korun. Když si to spočítáš, dojdeš k závěru, že vlastně můžeš i ušetřit a ještě mít záruku kvality!
Z drogerie do elektra
Snad všechny kadeřnice používající ve svých salonech profesionální vlasové žehličky se jednohlasně shodnou na tom, že ty z běžných obchodů s elektrem jsou oproti nim "o ničem". Sama jsem se rozhodla vyměnit svou starou žehličku za jinou, tentokrát jsem na doporučení kadeřnice pátrala po e-shopech specializujících se na prodej potřeb přímo pro kadeřnické salony. Objevila jsem spoustu značek, které v žádném elektru nejsou k dostání, zjistila jsem si reference, poradila jsem se znovu s kadeřnicí a z toho, co mi po čtrnácti dnech dorazilo na dobírku domů, jsem naprosto nadšená. Rozdíl je nepopsatelný a můj starý přístroj (který v době koupě asi před rokem nebyl nejlevnějším!) skončil v šuplíku "na ostudě".
Rozhodně se nestyď zeptat se před koupí žehličky, kulmy či fénu na doporučení v salonu. Konkrétně při výběru žehličky hraje roli také kvalita tvých vlasů, tak proč se nezeptat odborníka, zda zvolit keramickou či titanovou, jakou nejvyšší teplotou bys měla žehlit a které ochranné přípravky jsou pro tebe ideální? Některé obtížně sehnatelné výrobky si můžeš objednat přímo tam.
Moje tipy, zkušenosti, poznatky
Jak už jsem se zmínila, profi péči můžeš koupit i za velice příznivou cenu, záleží na tom, kterou ze značek si zvolíš. Sama jsem si zamilovala výrobky italské firmy Edelstein nabízející hned několik produktových řad. Nejprve jsem se seznámila s řadou Young, kterou začala používat má kadeřnice. Když mi myla vlasy šamponem, který voněl jak ovocná žvýkačka, nedalo mi, abych nezačala vyzvídat, co je to za značku. A když vlasová maska, tužidlo, lak i vosk voněly stejně překrásně a mé vlasy po nich byly tak úžasně hebké a lesklé, nedokázala jsem odolat a některé přípravky z řady jsem si na místě zakoupila i na doma. Další řadou, se kterou mám super zkušenosti, je Trend-up nabízející podobné výrobky v jiných lahvičkách s jinou parfemací. Výrobky obou seženeš na internetu (při šikovném hledání nalezneš e-shop nebo na některé narazíš také v internetových aukcích) a ve specializovaných prodejnách kadeřnických potřeb (např. MJC - Zlín mající pobočky hned v několika velkých městech na Moravě, pokud jsi z Čech, můžeš si výrobky objednat telefonicky).
Mezi další značky přípravků pro kadeřníky patří například Wella, Londa, Schwarzkopf Professional,
Matrix, Matuschka, Subrina, Vitality´s aj. Záleží zcela na tvém výběru, ideální však bude, poradíš-li se se svým kadeřníkem/kadeřnicí.
PROFESIONÁLNÍ PÉČE, KTEROU SI MŮŽEŠ DOPŘÁT DOMA
Proč se nepodělit o zkušenosti s konkrétními produkty, které se mi osvědčily?

sampony1. Přípravky pro běžnou péči
Na mé jemné vlasy zatěžované melírováním a častým žehlením mi kadeřnice poradila vlasovou masku Colory (Young, Edelstein), ke které jsem si nedávno dokoupila i stejný šampon. Tyto výrobky mají antioxidační účinky, proto jsou vhodné především pro vlasy barvené či po jiných chemických úpravách. Obsahují vyživující rozmarýnový ocet, UV filtry a silikony, které vlasy chrání a posilují. Po pravidelném používání jsou mé vlasy hladší, zdravě se lesknou, perfektně se rozčesávají a lépe drží tvar po úpravě žehličkou. Masku i šampon o 250 ml seženeš za 99 Kč, případně je možné zakoupit si "XXL" litrové balení za výhodnou cenu, stejně tak je to i s balzámem.
Kromě výrobků Colory jsou u Youngu k dostání i řady Calmy (pro citlivou pokožku a křehké vlasy), Crystal (hydratující a oživující), Curly (proti krepatění), Silvery (zbavující blond vlasy nažloutlého nádechu), Weakly - Anticaduta (proti vypadávání vlasů) a novinkou je Greasy - Antiforfora (pro mastné vlasy, proti lupům). Další řady za stejně příznivé ceny nalezneš i mezi přípravky od Trend-up.
2. Tekuté krystaly - péče o konečky
Vždy mě v televizi fascinovala reklama na kondicionér, který zničeným vlasům údajně navrátí zdraví a slečna s neuvěřitelně lesklou a nadýchanou hřívou vlasů mrkla a přelomila kadeřnické nůžky vejpůl. Bez kondicionéru bych se samozřejmě nikdy neobešla, ale kromě snadnějšího rozčesávání a toho, že vlasy zkrátka nebyly až tak rozlétané na všechny světové strany, jsem nezaznamenala žádnou pozitivnější změnu, díky které bych mohla pominout pravidelné dvouměsíční zastříhávání konečků. Zkoušelkrystalya jsem i různá séra z drogerie a katalogů, ale také nic moc. Nedávno jsem se však seznámila s tzv. tekutými krystaly a nechápu, jak jsem se bez nich vlastně mohla obejít :-)
Jedná se o speciální fluid na bázi výtažků z lněných semínek a silikonů, který chrání a vyživuje unavené vlasy poškozené barvením, odbarvováním, trvalou, narovnáváním a atmosférickými vlivy. Funguje jkrystaly2ako skvělá prevence a také první pomoc při roztřepených konečcích. Jednoduše se nastříká (v přiměřeném množství) na konce, a pokud vlasy chceš dále upravovat například žehlením, také trochu na délky (funguje také jako tepelná ochrana) a rozčešeš. Vlasy pak chvíli vypadají jako mokré nebo mastné, ale fluid se do pár minut vsákne a výsledkem jsou krásně lesklé vlasy "jako z reklamy".
Krystaly nabízí několik firem, u Youngu se jedná o produkt Crystal Fluid Jam (80 ml za 198 Kč), z řady Trend-up zakoupíš Cristalli Liquidi (120 ml za 178 Kč). Na internetu jsem pak narazila na krystaly od firmy Black, které se prodávají v zajímavých barevných skleněných nádobkách připomínající titrační baňky - ženy a dívky v diskusích si je hodně chválily, ale osobní zkušenost bohužel nemám. Cenově se pohybovaly kolem 200 Kč za 100 ml.young
3. Vyživující styling
Už asi před rokem jsem si oblíbila stylingovou řadu Vital Hair od Lybaru, která nejen příjemně voní, ale kromě stylingového efektu o vlasy také pečuje. Tu jsem nedávno vyměnila za přípravky z řady Young - především proto, abych měla vše v jedné "žvýkačkové" vůni a se stejnými pěstícími složkami. Doporučit můžu především tužící pěnu Strog s extrakty ze lněných semínek. Je lehká, dodává vlasům objem, a to za příjemnou cenu 123 Kč (300 ml - poměrně velké balení, vydrží dlouho). Po žehlení je výborný vosk Kyss (125 ml, 123 Kč) a pro závěrečné zafixování používám lak Ultra Strong, který vlasy neslepí, jsou vzdušné, ale drží dlouho tvar (maxi balení 500 ml, 123 Kč).
zdroj:http://slecna.info/

Jak se nosí tunika?

28. října 2008 v 14:42 Trendy
tunikaTunika je letos velice oblíbeným oblečkem! Nejen, že nenápadně zamaskuje větší bříško, ale každá v ní vypadá něžně a křehce jako panenka. Nastává však dilema - co si obléct k tunice, aby to vypadalo vkusně a ne překombinovaně? Poradíme!
Jak se věci mají - tunika je moc krásná, ale jelikož se v dolní části obvykle rozšiřuje nebo sahá daleko níže než klasické topy, není vhodné k ní volit sukně do "A" a kalhoty s rozšířenými nohavicemi - model by tak působil předimenzovaně a jistě by ti vykouzlil kila navíc, což určitě není v tvém zájmu. Vhodné jsou úzké, trubicovité kalhoty, přilékavé tříčtvrťáky z elastického materiálu nebo jakékolv kraťásky.
tunika
Kdy by ses tunice měla raději vyhnout:
- máš-li příliš krátké nohy, v tunice bys vypadala jako kuře!
- máš-li silnější stehna nebo lýtka, která potřebuješ zamaskovat, ne je zvýraznit úzkými kahotami
- máš-li úzký pas, ale široká ramena a boky. V tvém případě je tvou předností pas, který můžeš šikovně zvýraznit sexy topem, ne ho skrývat pod vrstvami nabírané látky. Místo klasické tuniky proto raději vol trička s prodlouženou délkou, ale bez nabírání a volánků.
NAŠE TIPY:
TUNIKY
1. Vyzývavý žluťásek, H&M
2. Modrá je dobrá, Punky Fish
3. Švestková je sexy!, H&M
4. S volánky, Time Out
5. Sportovní i trendy, Punky Fish
6. Pro andílka, Time Out
7. Puntíčková elegance, Time Out
8. Z přírody do přírody, Kenvelo

Zavazadla

27. října 2008 v 16:45 Trendy
Cestujete autem, lodí či letadlem? Přizpůsobte dovolené i svůj luxusní kufr či tašku.
Zavazadla

Mongolsko

27. října 2008 v 16:25 Trendy
Definice: chcete-li být ,in', doplňte etno potisky kožešinovými lemy a semišovými botami
Inspirace: tradiční folklorní oděvy střední Asie s jemným nádechem hippie stylu 70. let
Mongolsko

Černá krajka

27. října 2008 v 16:25 Trendy
Definice: delikátní a nesmírně svůdný materiál letos ovládl malé černé, večerní blůzy i společenské doplňky
Inspirace: koketní francouzský styl po vzoru madame Pompadour či šaty Dolce & Gabbana připomínající sicilské krásky
Černá krajka

60. léta

27. října 2008 v 16:23 Trendy
Definice: s geometrickými střihy, výraznými doplňky a abstraktními potisky se letos nezmýlíte
Inspirace: op-art, rock'n'roll nebo styl módních ikon, jako byla Audrey Hepburn či Jackie Kennedy
60. léta

Ashley Photoshoot

27. října 2008 v 16:16 Ashley Tisdale
Michael Lavine nafotil tyhle dva kráásné shooty Ashley. Má ještě dlouhé blond vlásky. Ten první jste mohli už vidět; nafotil ho pro časopis People. Tenhle slavný fotograf spolupracoval i s Vanessou a Zacem. Všechny ostatní shooty, které nafotil, najdeš tady.
EDIT: Zveřejnily se další dva shooty Vanessy a jeden Zaca :*