Duben 2008


Snídaně: zkuste ji brát vážně!

25. dubna 2008 v 14:01 Jak zhubnout?
Snídaně je pro vás zbytečným příjmem energie navíc? Ale kdepak… Vydatná snídaně, která vás zasytí, může zabránit prohřeškům proti dietnímu jídelníčku...


Paris na propagaci, April 13

25. dubna 2008 v 13:50 Paris Hilton
Paris Hilton musela zaplatit 8 500 dolarů za zruinovaný hotelový pokoj v Moskvě v Rusku. Po divokém večírku luxusní pokoj v hotelu Ararat Hyatt nevypadal zdaleka tak, jako před přijezdem slavné dědičky. V prezidentském apartmá poničila tapety v hodnotě 16 000 dolarů. Jeden zaměstnanec hotelu, který chce zůstat v anonymitě, řekl, že se to stalo v den, kdy byla Paris se svou kamarádkou, dcerou módního návrháře a milionáře, Kirou Plastininou a se synem majitele hotelu. Zrovna se vrátili z dlouhého nakupování a jen takové alkoholické nápoje pro jejich tříhodinový večírek stály 2 500 dolarů. Objednali si extrémně drahé šampaňské a vodku. A bavili se tím, že si hotel nedokázal poradit s tím, jak moc byli hluční. Paris neměla ani tušení, že to všechno dopadne tak skandálně. Manažer hotelu si ji k sobě pozval na kobereček a nařídil jí zaplatit částku, za kterou by se pokoj opravil, jinak by se už nikdy nemohla v hotelu ukázat. A to by pro Paris bylo nepřípustné. V Moskvě totiž žádné hotely jejího dědečka nejsou, nejluxusnější jsou právě Ararat Hyatt. Kde by se při příští návštěvě Moskvy ubytovala?
zdroj:dyxo.blog.cz

Beckhamovi v Pink Tacu..

22. dubna 2008 v 19:21 Vicktoria Beckham
S neúspěchem se potýká kolekce džín dVb Victorie Beckham. Někteří prodejci dokonce stahují džíny ze svých obchodů. Co se skrývá za tímto neúspěchem? Líbí se vám džíny dVb?


Prodej džín značky dVb, kterou na trh uvedla Victoria Beckham není takový, jak se očekávalo. Z naplánovaného výdělku 25 milionů liber dosáhl sotva na třetinu. Obchodníci se nyní snaží předražených džín zbavit a vyprodávají je za minimální cenu. Zdá se, že značce dVb se nepodařilo vybudovat si tu správnou image. Obchodníci to dávají za vinu především samotné Victorii Beckham, která prý podle nich svoji značku málo propagovala. Manželka Davida Beckhama a chodící reklama v jedné osobě si zjevně neuvědomila, že tentokrát neprodává sama sebe v médiích, ale produkt, který má na trhu velkou konkurenci. Džíny dVb nejsou příliš vydařené, elastický materiál, ze kterého jsou často šity průměrné postavě příliš nelichotí a často jsou také zdobeny kýčovytými výšivkami. Posuďte sami.


zdroj:anetnelly.blog.cz

Popstar - květen 2008

22. dubna 2008 v 19:14 Vannesa Hudgens
zdroj:http://vanessa-h.blog.cz/


21.4.2008 - Škola v přírodě

21. dubna 2008 v 17:15
Ahojky zlatíčka!Určitě jste si všimli že sem tu týden nebylaa to proto,protože jsem byla z naší třídou na švp tak se moc omlouvám že sem to sem nenapsala ale v tu dobu mi blbl intenet.Jinak jeli jsme na se třídou na Šumavu a prdel tam rozhodně byla.Jenom to počasí no,pořád sněžilo.No nic mějtě se všichni krásně a těšte se na nový designa já jdu omrknout SBéčkapapaMarcy