Svěží a hravé polodlouhé sestřihy

27. února 2008 v 17:18 |  Be beauty
Vlasy u žen znamenají mimo jiné také způsob jak zaujmout, zalíbit se, a často jsou dokonce přímo prostředkem ke svádění mužů, a tak je třeba volit jen ty nejlepší sestřihy a variace.

Středně dlouhé sestřihy nejsou sice ani ryba ani rak, ovšem na kouzlu jim to zdaleka neubírá, právě naopak.

Navíc perfektně sedím blondýnkám, černovláskám, brunetkám i zrzkám, slečnám malým i velkým, s vlásky kudrnatými i rovnými "jako hřebíky".

Navíc jsou úžasně tvárné, takže nejen že vypadají dokonale už po pouhém pročísnutí po ránu, ale za malou chvilku se z nich dá vytvořit elegantní účes na ples, či cop ve sportovním provedení - vždy s jiskrou, kterou okouzlíte celou společnost.
Jsou krásné, přirozené, a dá se s nimi vykouzlit nekonečné množství variací od ohonů, přes splétané copy až po drdoly, vždy dle účelu a příležitosti. Šetřit pak nemusíte ani všelijakými drobnosti, jakých je v obchůdcích k dostání celá řada - sponky, čelenky, ozdůbky atd. Jsou praktické a navíc působí něžně žensky, což se mužům samozřejmě zamlouvá.

U polodlouhých účesů je nejčastější technika prostřihávání, která umožňuje zvýraznit či naopak potlačit některé partie a dělá vás tak ještě krásnějšími.

Výhodou polodlouhých kadeří je, že narozdíl od případu krátkých sestřihů nebudete potřebovat taková množství stylingových prostředků, ale narozdíl od úplně kratičkých vlasů se s nimi dá ještě hodně pracovat, poskytují půdu pro množství účesů, ať už klasické jednoduché, či noblesní slavnostní.
Polodlouhé sestřihy také zatěžují vlasy mnohem méně než vlasy příliš dlouhé, a i pokud jde o rozčesávání, je situace o něco snazší.

Ať už ale máte vlasy polodlouhé, nebo třeba úplně na ježka, je vždy třeba dbát na to aby byly upravené a aby vypadaly zdravě. Už u našich prapředků hrály vlasy důležitou roli, a to v oblasti sexuální přitažlivosti.

Žena, která měla kvalitní zdravé vlasy, byla také schopná sehnat si dostatečné množství potravy, a tudíž byla i schopná postarat se o budoucí potomstvo.
U mužů pak vlasy dokazovaly jejich lovecké schopnosti, neboť bohatost stravy se (a to i dnes) přímo odráží na kvalitě vlasů.

V dnešní době si sice vlasy s lovem většinou nespojujeme, ovšem stále pro nás zůstávají důležité a vždy chceme aby byly krásné a zdravé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik ti je let?

0-10 6.6% (22)
10-12 21.2% (71)
13 17.6% (59)
14 19.1% (64)
15 12.5% (42)
16 12.5% (42)
17 a víc 10.4% (35)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama