Jak si udržet kluka (co nejdýl)

28. února 2008 v 13:34 |  Kluci

10 RAD JAK SI UDRŽET VZTAH S KLUKEM:

1. Žádné záchvaty žárlivosti ! Plně svému klukovi důvěřuj. Čím méně mu budeš věřit, tím méně bude věřit on tobě. Vztah je přece i o důvěře.
2. Když ti na něm něco vadí,řekni mu to. Nemusíte se zbytečně hádat,když si můžete vše vyříkat v klidu.
3. On chce jít na diskotéku a ty chceš jít do kina? Vycházejte si navzájem vstříc. Jednou ty jemu, podruhé on tobě. Vždy se můžete rozumně domluvit.
4. Snaží se v tobě vyvolat žárlivost tím, že flirtuje s jinou holkou? Nenech se rozhodit a flirtuj taky s nějakým klukem. Nakonec budeš vítězem ty.
5. Dej mu občas najevo, co k němu cítíš. Nejen ty, ale i on potřebuje vědět, že ho miluješ.
6. Nechoď se často bavit bez něj. Mohl by si myslet, že už tě nezajímá nebo, že se za něj dokonce stydíš.
7. Trávíte spolu spoustu času a vídáte se každý den? Tak to je špatně! Za nějaký čas si polezete na nervy. Vídejte se o něco méně. Aspoň si budete vzácnější.
8. Hraje v kapele, hraje fotbal, vykonává přímo skvěle nějakou práci nebo je vynikající student? Povzbuď ho k tomu co vykonává a řekni mu, jak se ti jeho snaha líbí. Uvidíš, že bude rád.
9. Naslouchej mu a občas mu i poraď, tohle ocení i kluci.Dokážeš mu tím, že chceš patřit do jeho života i když je nejhůř a ráda mu pomůžeš.
10. Trávíte volný čas doma a často sedíte u televize? Opusťte taky někdy domov a televizi. Nemusíte chodit na diskotéky, když vám to nevyhovuje. Zajděte si do kina nebo do restaurace. a když nejsou peníze,tak si můžete udělat romantickou procházku. Určitě to váš vztah posílí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik vážíš?

40 -50 kg 33.4% (111)
50 a víc 31.3% (104)
60 a víc 12.7% (42)
70 a víc 8.4% (28)
80 a víc 8.1% (27)
Nad 90 6% (20)

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | Web | 28. února 2008 v 13:39 | Reagovat

čau prosím zučasni se v SONB je to soutěž o nej blog mohla bys to vyhrát tak to zkus na tomto udkazu http://simsonopetr.blog.cz/0802/sonb-prihlaseni                    

a sorry za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama